apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

FESTIWAL SPORTU 2017

Przedstawiamy czwartego uczestnika XIII Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców, którym jest zespół PUSZCZA NIEPOŁOMICE . 

Chłopcy w wieku od Skrzata do Orlika na co dzień trenują w szkółce UKS Kazimierz Niepołomicka Szkoła Futbolu.  Wszyscy wraz z ukończeniem pierwszego etapu szkolenia kolejno od MŁODZIKA przechodzą w struktury MKS PUSZCZA NIEPOŁOMICE. W szkółce obecnie szkoli się 180 dzieci. Niewielka odległość Niepołomic od Krakowa sprawia, że bardziej utalentowani gracze trenują i występują w Cracovii czy Wiśle Kraków. Trenerem drużyny jest Michał Horkawy, który wraz ze swoimi MŁODYMI ŻUBRAMI tylko w ubiegłym roku rozegrał ponad 140 meczy. Chłopcy oprócz tego że dobrze grają, to bardzo dobrze się uczą. Średnia ocen w naszej szkółce jest bardzo ważna – kapitan drużyny Jakub Miklas ma średnią 5,19, reszta drużyny ma tylko nieznacznie niższą.  Jest to jeden z naszych powodów do dumy mówi trener drużyny. Chętnie występujemy w różnych turniejach, często zajmujemy miejsca na ,,podium”, jednak wolą o tym nie pisać, gdyż były również takie turnieje gdzie zwyczajnie drużynie nie szło. Tak czy inaczej cieszymy się z zaproszenia na które z chęcią odpowiedzieliśmy. Liczymy na dobrą zabawę!

Drużyna Puszcza Niepołomice zachęcamy do wizyt na ich profilach facebookowych: MKS Puszcza Niepolomice – MŁODE ŻUBRY oraz UKS KAZIMIERZ – Niepołomicka Szkoła Futbolu.

Leave a Reply