apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Dwie wygrane z Soccerem Ropczyce

AP 2003 Jasło 6:0 Soccer 2003 Ropczyce

Bramki: Karol Rzońca, Dawid Nachman, Damian Wąsowski, Jerzy Michowicz, Michał Bożek, Grzegorz Banaś, Jan Bors.

Skład AP Jasło: Wróbel – Bożek, Jasiński, Żebracki, Przewoźnik – Wąsowski, Rzońca K, Nachman – Michowicz. Na zmiany wchodzili Wanat, Setlak, Bors, Placek, Banaś.

AP 2004 Jasło 6:1 Soccer 2004 Ropczyce

Bramki: Mateusz Niedziałkowski 3, Maciej Samborski 2, Paweł Berkowicz.

Skład AP Jasło: Wanat Wiktor, Domasławski Dawid, Tusiński Szymon, Ratuszniak Sebastian, Samborski Maciej, Więcek Adrian, Filipak Przemysław, Berkowicz Paweł, Niedziałkowski Mateusz, Dybaś Mariusz, Piątkowski Eryk, Soboń Patryk, Jurkowski Patryk, Armata Damian.

W meczu drużyn starszych początek należał do gości. W 8 minucie nie wykorzystali rzutu karnego, a chwilę później sytuacji sam na sam. Od 15 minuty gra przeniosła się na połowę Soccera i nasza drużyna strzeliła 3 bramki. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Z kilku sytuacji strzeliliśmy kolejne 3 bramki wygrywając pierwszy sparing 6:0.

W meczu drużyn rocznika 2004 od pierwszych minut nasza drużyna zaatakowała bramkę rywali. Po 15 minutach było 2:0. Później przytrafił się błąd naszemu bramkarzowi i rywale strzelili w 19 minucie kontaktową bramkę. To tylko podrażniło chłopców, którzy w ostatnich 10 minutach pierwszej połowy strzelili kolejne 3 bramki. Po przerwie mimo kilku dobrych okazji strzeliliśmy tylko 1 bramkę. Goście w 59 minucie nie wykorzystali dobrej okazji trafiając w poprzeczkę bramki W. Wanata.

Leave a Reply