apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Dwie wygrane w Podkarpackiej Lidze Młodzików

Beniaminek Profbud 4 Kids Krosno 0 (0) : (1) 1 AP 2004 Jasło

Bramka: Dawid Domasławski (29 min.). 

Skład AP Jasło: Wiktor Potera,  Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili: Maciej Samborski, Marcel Płocica, Mariusz Dybaś, Sebastian Ratuszniak, Trener Janusz Sokołowski.

Dobry mecz w wykonaniu Beniaminka i AP Jasło obejrzeli kibice zgromadzenia na stadionie w Korczynie. W meczu nie brakowało ładnych akcji, dobrych obron bramkarzy i jak to w piłce bywa niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła po stałym fragmencie gry w 29 minucie. Sebastian Ratuszniak dośrodkował z rzutu rożnego a Dawid Domasławski uderzył głową silnie i co najważniejsze celnie do bramki Beniaminka. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i 3 punkty pojechały do Jasła. Za tydzień gramy kolejny trudny mecz w Przemyślu z Polonią.

Pogoń Lubaczów 1 (0) : (1) 2 AP 2003 Jasło

Bramki: D. Nachman (20 min.), D. Wąsowski (45) 

Skład AP Jasło: Wanat, Przewoźnik, Bożek, Żebracki, D. Rzońca, Wąsowski, K. Rzońca,  Michowicz, Bugała na zmiany: Wróbel, Nachman, Armata, Jurkowski, Trener Jarosław Muzyka.

Mecz od początku do końca pod naszą kontrolą i z kilku okazji wykorzystaliśmy tylko dwie. Pierwszą bramkę w 20 minucie z rzutu wolnego strzelił D. Nachman. Później drugą, po zagraniu D. Nachmana strzelił D. Wąsowski. W 57 minucie tracimy przypadkową bramkę i ostatnie 3 minuty bardzo nerwowe. 

Leave a Reply