apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

DRUŻYNA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH PRZEGRYWA OSTATNI SPARING W OKRESIE PRZYGOTOWAWCZYM

Podopieczni trenera Damiana Kardasia rozegrali ostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, tym razem w sobotę 20.08.2016 r. zmierzyli się z rówieśnikami ze Stali Rzeszów:

AP 2005 JASŁO – STAL RZESZÓW 1:3 (1:1)
Bramkę dla AP Jasło zdobył Kacper Wojtunik
Skład AP 2005 Jasło: D. Bartuś, D. Tomei, Wiktor Kotulak, D. Rosół, J. Setlak, P. Leśniak, M. Sieńkowski, Sz. Antas, K. Wojtunik, K. Dzik, M. Dziadosz, A. Opałka

Spotkanie w pierwszej połowie było bardzo wyrównane, gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, dopiero w 14 minucie po akcji i strzale Michała Sieńkowskiego bramkarz Stali odbija piłkę, do której jako pierwszy doskakuje Kacper Wojtunik i z bliskiej odległości zdobywa bramkę. Zaledwie po 5 minutach po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Stal wyrównuje rezultat meczu. Po przerwie zarówno gospodarze jak i goście stwarzają sobie sytuację bramkowe, jednak dopiero na 10 minut przed końcem po prostej stracie zawodnika AP w środkowej strefie boiska, goście wychodzą na prowadzenie. W końcówce po kontrataku i niepewnej interwencji naszego bramkarza Stal Rzeszów zdobywa trzecią bramkę i wygrywa spotkanie 3:1. Ostatni sparing przed ligą rocznika 2005 nie był zbyt udany, dalej szwankowała skuteczność, nie ustrzegliśmy się także błędów w obronie, jednak wierzymy, że w lidze zagramy z większym zaangażowaniem i będziemy bardziej efektywni w ataku.

Foto pochodzi z Turnieju DEICHMANN 2016

Leave a Reply