apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

DRUŻYNA AP 2005 WYWOZI CENNY PUNKT Z PRZEMYŚLA

Polonia Przemyśl – AP 2005 Jasło 0:0
Skład AP 2005: D. Bartuś – D. Tomei, D. Czajka, Wiktor Kotulak, D. Rosół – P. Leśniak, K. Kluz, Sz. Antas – Wojciech Kotulak oraz K. Hendzel, K. Dzik, K. Wojtunik, J. Setlak. Trener: Damian Kardaś, Kierownik drużyny: Leszek Setlak

W niedzielne popołudnie AP 2005 zmierzyli się w Przemyślu z wiceliderem tabeli miejscową Polonią. Mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska, oba zespoły dobrze radziły sobie w obronie, gorzej było ze stwarzaniem sobie sytuacji podbramkowych. Nasza drużyna pierwszą dogodną i najlepszą sytuację stworzyła sobie w 16 minucie kiedy po rzucie rożnym wykonanym przez Wojtka Kotulaka, w zamieszaniu pod bramką piłka spada pod nogi Kacpra Wojtunika, który znajduje się 4 metry od bramki, jednak w tak dobrej sytuacji nasz zawodnik nie trafia do siatki. Pod koniec pierwszej części przewagę uzyskali gospodarze ale nie potrafili poważniej zagrozić naszej bramce. Druga połowa zaczyna się od indywidualnej akcji lewą stroną Jakuba Setlaka, który zagrywa piłkę w pole karne Polonii, tam nasi napastnicy uderzają trzy razy na bramkę, jednak obrońcy gospodarzy ofiarnie blokują wszystkie strzały, po ostatniej próbie Dominika Rosoła rywal wyprowadza kontrę, która omal nie zakończyła się bramką. Do końca meczu to gospodarze byli stroną przeważającą, jednak nie potrafili pokonać Dominika Bartusia, który dobrze spisywał się w naszej bramce, na słowa pochwały zasłużył cały zespół, który w tym dniu dobrze radził sobie w obronie, gorzej niestety wyglądała nasza gra w ofensywie. W końcówce naszych napastników próbował wyręczyć obrońca Dominik Rosół, który znalazł się w bardzo dobrej sytuacji do zdobycia bramki po prostopadłym zagraniu Szymona Antasa, jednak naszemu defensorowi również nie udało się wpisać na listę strzelców.

Dziękujemy naszym kibicom za gorący doping w Przemyślu i zapraszamy za tydzień na mecz z EKOBALLEM w Jaśle, początek meczu o godzinie 12:30!!!

Leave a Reply