apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Dobry występ rocznika 2007 w Rzeszowie

Dzisiejszego przedpołudnia drużyna rocznika 2007 trenowana przez szkoleniowca Oktawiana Flisa stawiła się na drugich już zawodach z serii turniejów tworzących tegoroczną Ligę Orlika. Chłopcy wyszli na murawę zmobilizowani i pełni nadziei, podobne uczucia z pewnością towarzyszyły także dopingującym ich kibicom. Mobilizacja przyniosła rezultaty, a nadzieje zostały spełnione. Nasza drużyna spisała się zdecydowanie lepiej niż poprzedniego tygodnia, pokazała się na boisku ze wszystkich swoich najlepszych stron, zdobyła sporo bramek i zwyciężyła w trzech meczach. Nie zabrakło pięknego futbolu, nie zabrakło także emocji – na pierwszy rzut oka widać, że regularne treningi prowadzone przez Oktawiana Flisa przynoszą bardzo dobre rezultaty.

Nasi młodzi zawodnicy pokonali 1:0 zespół Izolatora, tym samym wynikiem skończył się także mecz z Orzełkami Brzozów. W obu tych starciach do siatki trafił nasz najlepszy strzelec tego turnieju, Mateusz Barzyk. W ostatnim spotkaniu chłopcy zdominowali boisko i zwyciężyli z Kolbuszowianką Kolbuszową 2:0. Bramki zdobyli Wiktor Buba oraz Maksymilian Szpak. Po tym meczu chłopcy mogli już ruszać do domu, zadowoleni, z nowymi wspomnieniami i zdobytym doświadczeniem.

Kolejny turniej Ligi już niedługo, liczymy, że rocznik 2007 pokaże się na nim z jeszcze lepszej strony i ze zniecierpliwieniem wyczekujemy kolejnej dawki fantastycznego, podkarpackiego futbolu. Życzymy wszystkim udanego weekendu, a trenerowi Oktawianowi kolejnych sukcesów ze swoimi podopiecznymi. 

Leave a Reply