apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

DOBRE WYSTĘPY NASZEJ DRUŻYNY W LIDZE OZPN KROSNO

Zespół Akademii występujący w lidze OZPN Krosno w kategorii młodzików w dwóch ostatnich spotkaniach wyjazdowych zainkasował 4 punkty. W rozgrywkach tych głównie gramy chłopcami urodzonymi w roku 2009 i 2010. W piątek 20.09.2019 roku nasza drużyna zremisowała w Krośnie z Beniaminek Soccer Schools 1:1. Po pierwszej połowie, w której zagraliśmy przeciętnie przegrywamy 0:1. Druga odsłona spotkania to już zdecydowana przewaga naszej drużyny oprócz tego, że wyrównaliśmy po ładnej akcji Igora Masteja i strzale Szymona Dziedzica to jeszcze stwarzamy sobie dwie stuprocentowe okazje, których jednak nie zdołalismy zamienić na bramkę. Tydzień później nasz zespół udał się do Chorkówki, gdzie zmierzył się z miejscową Naftą. Spotkanie praktycznie bez historii, nasi chłopcy przez całe 60 minut dominują na boisku co rusz stwarzając sobie doskonałe sytuację do zdobycia bramki. Ostatecznie z wielu okazji wykorzystujemy siedem gromiąc przeciwnika 7:0. Poniżej prezentujemy składy i strzelców bramek w ostatnich dwóch spotkaniach:

Beniaminek Soccer Schools – AP Jasło 1:1 (1:0)

Bramkę dla AP zdobył: Szymon Dziedzic

Skład AP Jasło: Igor Bućko – Karol Zabadała, Krzysztof Pilat, Szymon Hendzel, Grzegorz Kaszowicz, Szymon Dziedzic, Dawid Owczarski, Igor Mastej, Krzysztof Styczyński, Dawid Fary, Wiktor Czajka, Maciej Stefanik. Trener: Damian Kardaś, Kierownik drużyny: Maciej Zabadała.

Nafta Chorkówka – AP Jasło 0:7 (0:4)

Bramki dla AP zdobyli: Igor Hendzel – 3, Oliwier Ziaja – 2, Piotr Chomiszczak, Eryk Nicoś.

Skład AP Jasło: Kajetan Frączek – Jakub Betlej, Karol Zabadała, Dawid Fary, Kacper Magnowski, Igor Hendzel, Maciej Stefanik, Oliwier Ziaja, Eryk Nicoś, Szymon Latoszek, Piotr Chomiszczak. Trener: Damian Kardaś