apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

DEICHMANN 2014 w Krośnie!

logo2014 deichman

Tegoroczna edycja Pucharu Deichmanna odbędzie się w Krośnie. Turniej ten traktowany jako nieoficjalne Mistrzostwa Polski w kategorii U-11 i U-9 i dodatkowo tym roku U-7. Koordynatorem projektu z ramienia krośnieńskich eliminacji miejskich został Grzegorz Raus /znany trener z Beniaminka Krosno/. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju zawarte są w załącznikach, które można pobrać ze strony, gdzie dostępna jest również karta zgłoszeniowa oraz Regulamin Pucharu. Nagrodą za wygranie tegorocznej edycji jest wyjazd na mecz jednej z najlepszych europejskich drużyn Borussi Dortmund. Eliminacje Miejskie ruszają 26-27 kwietnia. Mecze przeprowadzane będą przez osiem kolejnych weekendów, aż do 14-15 czerwca, kiedy to przeprowadzony zostanie Finał Miejski Turnieju. Najlepsze drużyny Eliminacji Miejskich w spotkają się podczas Ogólnopolskiego Finału Finałów, który zostanie rozegrany w Opolu. Akademia Piłkarska Jasło wystawi 3 lub 4 drużyny w kategorii U-11 i U-9. Prosimy rodziców o zgłaszanie chętnych dzieci do udziału w tym wielkim piłkarskim święcie. Do każdej drużyny możemy zgłosić maksymalnie 10 zawodników. Jeżeli będzie więcej chętnych zgłosimy dodatkową drużynę. Prosimy do dnia 21.02.2014r. zgłosić trenerom kto jest chętny.

Jedyną opłatą jaką poniosą rodzice będzie kwota 85 zł za strój meczowy (zawodnik na stałe otrzymuje strój: koszulka, spodenki, getry) reprezentacji kraju jaka zostanie mu przydzielona.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony lub faceeboka gdzie na bieżąco będą się pojawiać informacje dotyczące turnieju.

Więcej informacji:

http://www.kochamsport.pl/Zawody/dmme2014mlodsi

Leave a Reply