apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Zabrakło jednego punktu

AP 2003 Jasło 0 (0) : (0) 0 Pogoń Lubaczów

Rocznik 2003 pomimo przewagi zremisował 0:0 z Pogonią Lubaczów. W tym meczu drużyna z Lubaczowa skupiła się na obronie własnej bramki i przy dozie sporego szczęścia  cel swój zrealizowała.

AP 2004 Jasło 0 (0) : (1) 4 Beniaminek Profbud 4 Kids Krosno

Skład: Wiktor Wanat,  Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili: Wiktor Potera, Marcel Płocica, Maciej Samborski, Mariusz Dybaś, Sebastian Ratuszniak, Eryk Piątkowski, Patryk Jurkowski, Mateusz Budziak, Wojciech Bal, Trener Janusz Sokołowski.

Po raz kolejny rozpoczynamy mecz mało skoncentrowani. W 29 sekundzie spotkania tracimy pierwszą bramkę. W 12 minucie powinno być 1:1. M. Niedziałkowski wyłożył piłkę na 7 metr od bramki P. Filipakowi, lecz strzał Przemka był bardzo słaby i bramkarz rywali nie miał z nim najmniejszych problemów. W 16 minucie ładnie uderzył M. Niedziałkowski z 12 metra, piłkę lecącą pod poprzeczkę przeniósł bramkarz. W 19 minucie Beniaminek powinien prowadzić 2:0, jeden z zawodników stojąc 3 metry od naszej bramki nie trafił czysto w piłkę i W. Wanat złapał ją na linii bramkowej. My swoją ostatnią szansę w pierwszej połowie mieliśmy w 22 minucie J. Wojnar źle przyjął piłkę wychodząc sam na sam z bramkarzem. W drugiej połowie po dobrych 5 minutach, rywal wyprowadził kontrę, po której S. Tusiński sfaulował zawodnika Beniaminka. Sędzia ukarał go 3 minutowym wykluczeniem. Rywal wykorzystał to perfekcyjnie strzelając 2 bramki w krótkim odstępie czasu. Pomimo prób nam nie udało się strzelić honorowej bramki. Beniaminek w 54 minucie strzelił 4 bramkę i wygrał zasłużenie ten mecz. Gratulacje dla przeciwników, mamy nadzieję że odpadliśmy przegrywając mecz z Mistrzem Ligi Podkarpackiej.  Grając o miejsca 9-16, my mamy całą rundę wiosenną na wyeliminowanie błędów, oraz poprawienie naszej gry.

Leave a Reply