apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Bez punktów w meczach z Polonią

Polonia Przemyśl 2 (2) : (0) 0 AP 2003 Jasło

Przespana pierwsza połowa ustawiła mecz. Gospodarze strzelili bramki po prostych błędach naszych obrońców. W drugiej połowie pomimo starań nie udało się strzelić żadnej bramki.

Polonia Przemyśl 2 (2) : (1) 1 AP 2004 Jasło

Bramka: Mateusz Niedziałkowski 5 minuta

Skład: Wiktor Potera,  Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Sebastian Ratuszniak, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili: Wiktor Wanat, Marcel Płocica, Mariusz Dybaś, Mateusz Budziak, Eryk Piąkowski, Trener Janusz Sokołowski.

W 5 minucie po błędzie obrońcy Polonii M. Niedziałkowski strzela dla naszej drużyny bramkę. Kiedy wydawało się że mamy kontrolę nad tym meczem gospodarze po szybkiej kontrze w 12 minucie strzelają bramkę na 1:1. W 16 minucie po rzucie rożnym i nieporozumieniu naszych obrońców przegrywamy 2:1. Do końca pierwszej polowy gramy źle, a momentami bardzo źle. Po przerwie to my jesteśmy stroną atakującą. Najlepszej sytuacji na strzelenie bramki w drugiej połowie nie wykorzystał Przemek Filipak który nie trafił z 7 metrów w sytuacji sam na sam. Za tydzień mecz derbowy z UKS 6 Jasło. Mamy nadzieję że wszyscy zawodnicy będą zdrowi i że zagramy na swoim poziomie, bo ten mecz był najsłabszym w tej rundzie.

Leave a Reply