apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

AP JASŁO : EKOBALL SANOK

W ostatniej kolejce rundy jesiennej drużyna Młodzików Starszych przegrała 1:2, Młodsi zawodnicy zremisowali 0:0 z Ekoballem Sanok.

W meczu rocznika 2001 goście mieli przez większość meczu lekką przewagę. W pierwszej połowie w 12 minucieRafał Mastaj świetnie obronił strzał zawodnika Ekoballu z 8 metrów. Później gra się wyrównała i do przerwy mieliśmy wynik 0:0. Po przerwie grając z wiatrem w 36 minucie strzelamy bramkę. Po wrzutce w pole karne jeden z zawodników goście strzela do swojej bramki. Później Ekoball zagrał lepiej i w 48 i 53 minucie strzelili 2 bramki  i wygrali mecz 2:1.

W meczu młodszych drużyn początek meczu dla nas. Po ładnej akcji P. Stasiaka Karol Rzońca uderzył z woleja tuż nad bramką. Późnej grający z wiatrem Ekoball osiągnął lekką przewagę. W 18 minucie świetnie broni strzał z 16 metrów Jakub Betlej. W końcówce pierwszej polowy strzały J. Sokołowskiego i J. Bugały głową były niecelne. W drugiej połowie to my mieliśmy 2 piłki meczowe. W 46 minucie po dograniu z rzutu rożnego piłka po uderzeniu Jakuba Sokołowskiego minimalnie minęła bramkę. W 49 minucie Hubert Bracik uderzył z kilku metrów w boczną siatkę. Goście w drugiej połowie tylko po stałych fragmentach gry próbowali zagrozić naszej bramce.

Teraz nastąpi przerwa w rozgrywkach na boiskach trawiastych a zaczynamy turnieje halowe.

Leave a Reply