apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

AP 2005 WYGRYWA SPARING W DĘBICY

Drużyna młodzika młodszego rocznik 2005 w piątek 12.08.2016 roku wybrała się na kolejny mecz sparingowy, tym razem naszym rywalem był miejscowy Igloopol.

IGLOOPOL DĘBICA – AP 2005 JASŁO 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Setlak
Skład AP 2005 Jasło: K. Hendzel, D. Tomei, Wiktor Kotulak, D. Rosół, P. Leśniak, Wojciech Kotulak, M. Sieńkowski, Sz. Antas, K. Wojtunik, J. Setlak, K. Dzik

W spotkaniu rozegrano trzy części po 25 minut. Nasi chłopcy z meczu na mecz coraz lepiej radzą sobie na dużym boisku co było widoczne w piątkowe popołudnie. Dobrze rodziliśmy sobie szczególnie w obronie czego efektem był brak straconej bramki, nie dopuściliśmy też przeciwnika do tego aby stworzył sobie groźne sytuacje pod naszą bramką. Przez całe 75 minut gry tylko raz jeden z zawodników Igloopolu niebezpiecznie strzelał na naszą bramkę ale Konrad Hendzel stanął na wysokości zadania i odbił piłkę na rzut rożny. W ataku jednak w dalszym ciągu razimy nieskutecznością, był to kolejny sparing gdzie nasi napastnicy stwarzają sobie dobre sytuacje strzeleckie, których jednak nie potrafią wykorzystać. Dopiero na pięć minut przed końcem po ładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Szymona Antasa, obrońca Jakub Setlak strzałem „kolanem” z ok. 5 metrów zdobywa zwycięską bramkę. Podsumowując cieszy fakt, że mimo ciężkiego tygodnia pracy, w ciągu 4 dni zagraliśmy dwa mecze sparingowe do tego doszły jeszcze treningi, pomimo to bardzo dobrze prezentowaliśmy się w tym sparingu, byliśmy aktywni zarówno w ataku jak i w obronie, walczyliśmy na całym boisku ani przez moment nie odpuszczając przeciwnikowi, rozegraliśmy także kilka ładnych, składnych akcji szkoda tylko, że nie wykończonych odpowiednio przez naszych napastników ale na to jeszcze przyjdzie czas.

Leave a Reply