apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Akademia Piłkarska na obozie sportowym w Zakopanem

W dniach od 23 do 29 lipca zawodnicy z Akademii Piłkarskiej Jasło przebywali na obozie sportowo-wypoczynkowym w Zakopanem. Pensjonat „API” położony na Pardałówce pod każdym względem spełnił oczekiwania zarówno młodych obozowiczów jak i trenerów. Do dyspozycji mieliśmy pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, jak również boisko trawiaste. Treningi odbywały się codziennie rano, a niekiedy dwa lub trzy razy dziennie. Zawodnicy trenowali w małych grupach podzielonych wiekowo lub wedle umiejętności z trzema trenerami. Równocześnie odbywały się treningi bramkarskie z trenerem Miłoszem. Podczas tego pobytu mieliśmy możliwość zagrania z poszczególnymi rocznikami sparingów z KS Zakopane i Akademią Piłkarską Warszawa Ursynów.

Kolejnym ważnym aspektem tego obozu było pokazanie wszystkim uczestnikom piękna Zakopanego. I tak odwiedziliśmy pieszo: Wielką Krokiew – Skocznię im. Stanisława Marusarza, Krupówki, Gubałówkę, Kuźnice – Kalatówki. Po wyczerpujących treningach, grach i sparingach oraz licznych wycieczkach był też czas na relaks i wypoczynek. Skorzystaliśmy z dwóch wyjść na basen, jeden to Aquapark Zakopane, drugi to Terma Bania w Białce Tatrzańskiej.

Podczas trwania obozu nie zabrakło również licznych gier w tenisa stołowego, bilarda i playstation. Chłopcy oglądali wygrany mecz Legii Warszawa w eliminacjach Ligi Mistrzów, oraz dwie części filmu GOL.

Na zakończenie obozu wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody dla najlepszych bramkarzy, najczystszego pokoju, oraz najważniejsza nagroda dla najlepszego obozowicza.

Dziękujemy właścicielowi Panu Dariuszowi Baboniowi, za super warunki i miły pobyt w obiektach API, a na pamiątkę Akademia Piłkarska Jasło zostawiła szalik i czapeczkę z daszkiem, z naszym logo.

Dziękuję bardzo wszystkim Rodzicom, za zaufanie i powierzenie Nam swoich pociech, każde z nich jest wyjątkowe i cieszę się, że są w Naszej Akademii.

Dziękuję Agnieszce i Weronice, że w każdej chwili mogłam na nie liczyć. Super dziewczyny!!!

Na koniec pozostało mi tylko podziękować kadrze, bez której ten wyjazd by się nie udał.

Trenerze Darku, Jarku i Miłoszu jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i ciężką pracę, dobry humor i serce, które okazaliście Naszym podopiecznym. Było super, udało się….!

Z pewnością obóz ten można zaliczyć do bardzo udanych. Wspaniała pogoda, mnóstwo wycieczek i atrakcji, wspaniali ludzie czego chcieć więcej? Liczymy, że znów spotkamy się w podobnym gronie za rok na kolejnej Wakacyjnej Przygodzie!

Do zobaczenia!!

Relację przygotowała Kierownik Rocznika 2008 Pani Beata Kotulak, której należą się podziękowania za organizację obozu!!!

Leave a Reply