apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

7 miejsce w Krośnie rocznika 2003

W dniu 30 stycznia 2016r. w Hali MOSiR w Krośnie rozegrany został XXVI  turniej halowy o Puchar Prezesa OZPN Krosno. W turnieju po razy pierwszy uczystniczła rekordowa liczba drużyn  11: KS „Bieszczady” Ustrzyki Dolne, „Koniczynka” Krosno, Akademia Piłkarska 21 Kraków, AKTIW Rymanów, LKS „Przełom” Besko, „Beniaminek” Krosno, Akademia Piłkarska Jasło, OFZ Preszów, Karpaty” Krosno, „Orzełki” Brzozów, Ekoball Sanok.

I miejsce w turnieju zajął „Ekoball”, II miejsce „Beniaminek” Krosno, i III Akademia Piłkarska Kraków. Nasza drużyna w fazie grupowej zanotowała 3 bezbramkowe remisy. W pierwszym meczu 0-0 z Bieszczadami Ustrzyki Dolne. Początek meczu dla nas ale nie potrafiliśmy udokumentować tego zdobyciem bramki. W końcówce to przeciwnik mógł zgarnąć 3 pkt. Drugi mecz to potyczka z OFZ Preszów i znów bez bramek. Ostatnim meczu grupowym mierzymy się z Beniaminkiem Krosno. Jak określił trener z Krosna „jeden z lepszych meczy na tym turnieju” Z jednej i drugiej strony sytuacje,  jednak bramkarze zachowują czyste konto. Fazę grupową kończymy na 3 miejscu. Wystarczył jeden gol,  aby zająć miejsce na podium. Gramy w trzeciej grupie o miejsca 7-9. Zwycięstwa 5-1 i 3-0 kolejno z Rymanowem i Karpatami Krosno nieco poprawiły nam humory.

Skład: Wanat Igor, Jasiński Piotr, Rzońca Karol, Wąsowski Damian, Nachman Dawid, Bugała Jakub, Michowicz Jerzy, Żebracki Mateusz, Rzońca Dawid, Bożek Michał, trener: Jarosław Muzyka

Leave a Reply