apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

IGLOOPOL CUP 2013 – rocznik 2005

DSC_0804
W sobotnie przedpołudnie rocznik 2005 wybrał się na turniej do Dębicy. W fazie grupowej zmierzyliśmy się z drużynami: Igloopolu I Dębicy, DAF-u Rzeszów, AP Stalowej Woli oraz Stali Rzeszów. Na początek zmierzyliśmy się z gospodarzem turnieju Igoopolem I Dębica. Przegrywamy to spotkanie 2-0, prezentując dobrą grę i marnując klika sytuacji bramkowych. Następnym naszym przeciwnikiem była drużyna DAF-u Rzeszów. Niestety i tym razem ulegamy zespołowi z Rzeszowa w stosunku 2-1 (bramka: Maciek Czyżowicz). Trzecim spotkaniem turnieju była potyczka z AP Stalową Wolą. W tym meczu jesteśmy drużyną zdecydowanie słabsza i po raz kolejny musimy uznać wyższość rywala. Przegrywamy 2-0. Ostatnim meczem w fazie grupowej było spotkanie ze Stalą Rzeszów. Bardzo dobrze rozpoczynamy to spotkanie i po pięknej akcji zdobywamy prowadzenie. Niestety i tym razem nie udało się uniknąć błędów w obronie. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 1-1 (bramka: Kacper Wojtunik). Fazę grupową kończymy na 5 miejscu i gramy o 9 miejsce.
Naszym przeciwnikiem jest drużyna Igloopolu II Dębica. Tym razem mecz bardzo dobrze się dla nas zaczyna. Już w 9 sekundzie Kacper Wojtunik strzela bramkę i prowadzimy 1-0. Po kilku minutach zdobywamy kolejną bramkę tym razem jest strzelcem jest Wojtek Kotulak, który ładnym lobem podwyższa prowadzenie naszego zespołu. W końcówce tracimy bramkę kontaktową. Ostatecznie mecz kończy się naszym zwycięstwem i zajmujemy 9 miejsce.
Turniej ten pokazał, że czeka nas jeszcze dużo pracy nad poprawą wielu elementów gry. Szczególnie słabo zaprezentowaliśmy się w obronie popełniając proste błędy, które przeciwnik skrzętnie wykorzystywał. Cieszy fakt, że z turnieju na turniej poprawiamy swoją grę co jednak nie przekłada się na wyniki.
Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy zapewnili transport na turniej oraz opiekę podczas całego turnieju.

Leave a Reply