apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

5 miejsce na turnieju w Starej Lubovni.

W dniu 05.03.2016r  podopieczni trenera Damiana Kardasia zagrali w turnieju na Słowacji zajmując 5 miejsce.

W grupie  pierwszy mecz przegrywamy 0:3 z gospodarzami MFK Stara Lubovna. Był to nasz najsłabszy mecz, gdzie proste błędy zadecydowały o porażce.
Kolejny mecz gramy z FK Poprad. Mecz bardzo wyrównany, lecz niestety przegrywamy 1:2 (bramka Wiktor Kotulak). W trzecim spotkaniu zagraliśmy z drużyną KAC Jednota Kosice. Mecz z dużą przewagą naszej drużyny kończy się remisem 1:1 (bramka Wojtek Kotulak). Bramkę straciliśmy z wolnego na kilka sekund przed końcem spotkania. Ostatni mecz grupowy wygrywamy z MSK Podolinec  3:0 (bramki Szymon Antas, Wojtek Kotulak, Wiktor Kotulak).  W pierwszym meczu o miejsca 5-8 wygrywamy z drużyną  FK Spisska Nova Ves 3:1 (bramki: Wojtek Kotulak, Wiktor Kotulak x2). W spotkaniu o 5 miejsce gramy z drużyną  Partizana Bardejov. Po zaciętym meczu wygrywamy 2:1 (bramki Wiktor Kotulak, Wojtek Kotulak).
W całym turniej nasza drużyna miała bardzo dużo sytuacji bramkowych, lecz  zabrakło szczęścia w wykończeniu. Trzeba pochwalić chłopców że mimo nieudanego początku nie poddali się, podjęli walkę i zagrali bardzo przyzwoite zawody.

Leave a Reply