apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

9 miejsce Akademi Piłkarskiej rocznik 2008 na turnieju w Jaśle

W sobotę 11 lutego rocznik 2008 AP Jasło zagrał w Międzynarodowym Walentynkowym turnieju Piłki Nożnej o Puchar „CENTRUM RUROWEGO”. Nasza drużyna w stawce 10 drużyn zajęła 9 miejsce.
Relacja z turnieju Pani Beaty Kotulak –
W sobotę 11 lutego rocznik 2008 uczestniczył w Międzynarodowym Walentynkowym turnieju Piłki Nożnej o Puchar „CENTRUM RUROWEGO” w Jaśle Pana Prezesa Jerzego Pikuły organizowanego przez UKS 6 Jasło. W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. W pierwszym meczu nasz zespół miał remis 0:0, natomiast resztę spotkań przegrał. Po 4 meczach z dorobkiem 1 pkt mamy 5 miejsce w grupie i gramy o miejsce przed ostatnie z Dunajcem Nowy Sącz. Mecz wygrywamy 1:0 po bramce Wikora Gazdy i tym samym zajmujemy 9 miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.
Mimo dalekiego miejsca, turniej weryfikuje nasz zespół. Na pewno czeka nas dużo pracy, aby wiele rzeczy poprawić, doszlifować i nauczyć się. Ale wierzymy, że się to uda tylko potrzeba chęci, zaangażowania i ciężkiej pracy. My jesteśmy z trenerami gotowi, więc do zobaczenia na kolejnym treningu.
Skład AP Jasło: Maciej Włudzik, Michał Berkowicz, Wiktor Gazda, Dominik Zięba, Piotr Morajda, Karol Zabawa, Tymoteusz Piątek, Szymon Czechowicz, Hubert Biernacki, Krystian Tutro, Jakub Gancarz, Alan Kiełtyka, Ernest Staniszewski, Julian Baniak. Trener: Dariusz Bernacki.

Klasyfikacja końcowa:
1.Goal Nowy Sącz I
2.UKS 6 Jasło I
3.Śvidnik Słowacja
4.Bardomed Krosno
5.Stal Mielec
6.Goal Nowy Sącz II
7.Tarnovia Tarnów
8.UKS 6 Jasło II
9.AP Jasło
10.Dunajec Nowy Sącz

Leave a Reply