apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Super zabawa najmłodszych zawodników na zakończenie ferii zimowych

W niedzielę 29 stycznia 2017 roku na hali MOSiR w Jaśle w ramach projektu „Ferie z AP Jasło” rozegrano turniej rocznika 2010 o Puchar Prezesa Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego Damiana Kardasia. Do udziału w zawodach przystąpiło sześć drużyn. Niestety nie dojechał zespół Bardomedu Krosno. Organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji drużyn, w tym wieku wynik jest sprawą drugorzędną, liczy się możliwość rywalizacji z rówieśnikami z zaprzyjaźnionych drużyn i dobra zabawa.  Po rozegraniu meczy, wszystkim drużynom zostały wręczone pamiątkowe puchary i dyplomy. Każdy zawodnik otrzymał również pamiątkowy medal.  Dodatkowo organizatorzy turnieju wybrali najlepszych zawodników w drużynach. W AP I Jasło najlepszym zawodnikiem drużyny wybrany został Piotr Chomiszczak, natomiast w II drużynie złożonej z dzieci urodzonych w 2011 i 2012 roku najlepszy okazał się Artur Kosiek. W pozostałych zespołach nagrody otrzymali: Szymon Jamroży (Orzełek I Przeworsk), Jakub Maciuła (Orzełek I Przeworsk), Adam Jucha (UKS 6 Jasło), Dawid Błaszak (Kolejarz Zagórz). 

Wyniki:

AP I Jasło – AP II Jasło 1-0

Orzełek II Przeworsk – Orzełek I Przeworsk 0-7

AP II Jasło – Kolejarz Zagórz 0-4

AP I Jasło – Orzełek I Przeworsk 4-1

UKS 6 Jasło – Kolejarz Zagórz 1-2

AP II Jasło – Orzełek I Przeworsk 0-9

UKS 6 Jasło – Orzełek II Przeworsk 1-0

AP I Jasło – UKS 6 Jasło 6-0

Kolejarz Zagórz – Orzełek II Przeworsk 7-0

AP II Jasło – UKS 6 Jasło 0-1

Kolejarz Zagórz – Orzełek I Przeworsk 0-3

Orzełek II Przeworsk – AP I Jasło 0-3

Orzełek I Przeworsk – UKS 6 Jasło 5-0

Orzełek II Przeworsk – AP II Jasło 0-0

AP I Jasło – Kolejarz Zagórz 1-0

AP I Jasło: Aleksander Kosiba, Marcel Juryś, Piotr Chomiszczak, Marcel Fortuna, Jakub Nowak, Franciszek Dzwonkowicz, Karol Postek, Karol Gotfryd, Szymon Latoszek.

AP II Jasło: Artur Kosiek, Dawid Gliwa, Kamil Książko, Adam Chmura, Magdalena Buba, Szymon Jakielski, Wiktor Ochałek, Jan Czajka.

Trenerem drużyny AP Jasło jest Jarosław Muzyka.

Organizatorzy dziękują rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla zawodników i trenerów.

Leave a Reply