apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

3 miejsce rocznika 2007 na turnieju w Jaśle

Dzisiejszego przedpołudnia na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Jasła. Wystartował w nim nasz rocznik 2007 trenowany przez szkoleniowca Oktawiana Flisa. Nasi chłopcy zagrali naprawdę dobre zawody, zwyciężyli w 4 meczach, 2 zremisowali, a tylko 1 przegrali, co dało im 3. miejsce w turnieju. Najlepszą drużyną okazała się Akademia Kolejarz, zaś na drugim miejscu podium stanęli chłopcy z FAMT Presov. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano naszego wychowanka Igora Sendrę. Najlepszym bramkarzem wybrany został Kacper Biel z Akademii Kolejarz. Królem strzelców został zawodnik FAMT Presov Maximillian Kiss.

Jesteśmy zadowoleni z wyników naszych chłopców, wiemy jednak, że mogli znaleźć się o wiele, wiele wyżej, ponieważ w każdym meczu dominowali nad rywalami, jednak zawiodła skuteczność. Mimo to jednak chcemy im serdecznie pogratulować oraz złożyć podziękowania trenerowi Oktawianowi.

Podziękowania należą się także rodzicom za pomoc w organizacji i Burmistrzowi Ryszardowi Pabianowi za ufundowanie okazałych nagród.

Ostatnie podziękowania zaś wędrują do uczestniczących drużyn za przyjazd i grę fair-play.

Leave a Reply