apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Porażki z Orzełkiem Przeworsk i Stalą Rzeszów

W 3 kolejce Ligi Podkarpackiem Młodzików Starszych drużyna AP Jasło przegrała 0:1 z Orzełkiem Przeworsk. W pierwszych 4 minutach grając z wiatrem nasza drużyna powinna prowadzić 2:0. Niestety dobrych sytuacji nie wykorzystali P. Stasiak i H. Wanat. Później gra się wyrównała i w 21 minucie goście z Przeworska mogli strzelić bramkę. W 2 połowie przez pierwsze 15 minut Orzełek był drużyną lepszą. W 43 minucie goście po błędzie naszej obrony strzelili bramkę. Później Milena Kosiba mogła wyrównać, lecz brakło kilku centymetrów do strzelenia bramki. Goście również mogli strzelić 2 bramkę, z linii bramkowej wybił Sz. Iskrzycki. Mecz wyrównany w którym goście w przekroju całego meczu byli drużyną troszeczkę lepszą.

Młodzicy Młodsi przegrali wyjazdowy mecz 0:6 w Rzeszowie ze Stalą. Choroby i brak kilku podstawowych zawodników nie pozwoliły na osiągnięcie lepszego wyniku.

Za tydzień rocznik 2002 udaje się do Łańcuta na mecz z Juniorem, a młodsi zagrają u siebie z AP MOSiR Mielec.